HSA YATIRIM

BİZE YAKINDAN TANIYIN

HSA YATIRIM HAKKINDABİZİ TANIYIN


1949 yılında Türkiye’nin ilk demir madeni işletmesi ile temelleri atılmış olan HSA Yatırım, zaman içinde hissedar yapısının gelişmesi ve yönetimindeki şirketlerin sayısının artması sebebiyle, 2015 yılında Özderici ailesi tarafından kurumsal portföy yönetimine geçiş amacıyla kurulmuştur.

 

Yarım asrı aşan tecrübemiz ve ticari faaliyetlerimiz, yatırım yapılan tüm sektörlerde güvenilir ve sektörel liderlik yapan markaların ortaya çıkmasını sağlamıştır.

 

Portföy şirketlerinden Özkoyuncu Madencilik bugün Türkiye`nin en büyük madencilik şirketlerinden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Anadolu yakasının en değerli karma projelerinden Buyaka gayrimenkul alanında ofis ve AVM yatırımlarının örnek standardını belirlemektedir.

 

Yenilenebilir enerji alanında ülkemizin temiz enerji ihtiyacına katkıda bulunarak toplamda 60 MW kapasiteli Güneş Enerji Santralleri projesi tamamlanmıştır. Bu sektörlerde sahip olunan birikimle katma değeri yüksek projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Güneş enerjisi modül ve hücre üretim tesisleri yatırımları ile HSA Enerji, ülkemizin en önemli temiz enerji yatırımcılarından biri olmuştur.

 

Faaliyetlerimizin sürdürülebilir kılınması, kültürel ve sportif etkinliklerin desteklenmesi, eğitim, sağlık, sosyal yardım ve toplumsal gelişimin sağlanması amacıyla 2015 yılında Özderici Vakfı kurulmuştur.

Yarım Asrı Aşan

Tecrübe ve Yatırımlar

PROJELERİMİZİ İNCELEYİN!


TARİHİMİZ

HSA TARİHÇESİ

HSA YATIRIM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

A: Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad.
Buyaka Kule 2 No:8/24 34771 Ümraniye / İstanbul
T: (+90) 216 771 16 54-55
F: (+90) 216 771 16 55
E: info@hsayatirim.com.tr

SOSYAL MEDYA


Copyright © 2021 HSA Yatırım - All rights reserved.
HSA Yatırım